Pomocy

Witaj na naszym forum. Zacznij od tego miejsca, przedstaw się, anpisz skąd jesteś i jak wygląda twoja nerwica - jak długo trwa i co ci w niej najbardziej doskwiera.
Agniesxka
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2023, 10:32

Pomocy

Post autor: Agniesxka »

Witam wszystkich i jak wszyscy na tym forum szukam potwierdzenia że to TYLKO NERWICA :-(. Przez ostatnie 4 lat funkcjonowałam jak robot bo urodziłam chorego synka który przeszedł 3 operacje i przynajmniej 2 razy w miesiącu szpital .W domu była jeszcze 2 dzieci w tym 3- latka . Funkcjonowałam cały czas na adrenalinie bo cały czas były kłopoty i jak z małym jest już dużo lepiej i wydawałoby się ze powinnam też wyluzować i cieszyć się życiem to teraz ja szukam dziury w całym. Mam jakieś dziwne myśli że coś się ze mną dzieje ,że zaraz zemdleje albo dostane zawału serca o guzu mózgu też myślę non stop . Źle się czuję cały czas serce mi wali jak oszalałe i nie mogę się uspokoić . Mam też problemy z tarczycą które zaniedbałam bo ważniejszy był synek 😔ale od roku biorę tabletki i wszystko sie wyrównało .Mam też hashimoto-potwierdzone badaniami . Byłam już u psychiatry ale biorąc pramolan -który za bardzo obniżał mi ciśnienie I Asertin -po którym czułam się jeszcze gorzej po prostu zniechęciłam się do kolejnych wizyt bo nic mi nie pomaga . Niewiem co dalej robić mam już dość .Co dalej robić ?

Wróć do „Przedstaw się. Opisz swoją nerwicę!”