Nerwica lękowa generuje odczucia zawału lub udaru

Dział somatyczny. Jeżeli masz wrażenie udaru, zawału, ostrego bólu, czy innego psychosomatu - napisz tutaj.
Krzysiek
Posty: 11
Rejestracja: 14 lip 2020, 11:21
Lokalizacja: Warszawa

Nerwica lękowa generuje odczucia zawału lub udaru

Post autor: Krzysiek »

Jak wszyscy wiemy, nerwica lękowa to coś, czego chcielibysmy się pozbyć. Gdyby tylko można było to zrobić za pomocą pstryknięcia palcami... ech....
Myślę że to dobry temat na tym forum, bo faktycznie... ja przynajmniej miałem kilka razy tak zwany ZAWAŁ którego de facto na prawdę nie było. Nie był to nawet stan przed-zawałowy. Zwyczajne urojenia. Dramat i totalna masakra. Tak bardzo wkręciłem sobie że jest źle... aż mój mózg wygenerował tak duże napięcie, że stwierdziłem iż umieram. Wezwałem karetkę będąc na środku parkingu przed marketem. Szybko okazało się że nic mi nie jest. Ale jak to możliwe? A no możliwe... wszystko sobie wkręciłem. Ot co! Cała nerwica.... czyli my kontra nasze myśli, nasz mózg. Dajemy mu zawładnąć nami.. a powinno być na odwrót. To by powinnismy zarządzać nim, i wskazywac mu drogę. Zgadzacie się ze mną? Zapraszam do dyskusji na temat generowania zawałów i udarów będących wynikiem nerwicowego nachechowania.
Nerwicowiec na całego.

Wróć do „"Zawały", "udary", "umieranie" - Psychosomaty”