Depresja,nerwica, fobia, panika...

Pokonaj nerwicę lękową. W tym dziale, dowiesz się wszystkiego na temat nerwicy, a także - porozmawiasz z innymi osobami mającymi problem z tym zaburzeniem. Poznaj nerwicowe historia innych osób.
Gunia
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2023, 18:18

Depresja,nerwica, fobia, panika...

Post autor: Gunia »

Miałam depresję, nerwicę, fobie lękowe, napady paniki itd.
Cześć! Chcę się podzielić krótkim świadectwem, jak wyszłam z nerwicy depresyjnej, wszelkiego rodzaju fobii, paniki, hiper napadów itd. od 20 roku życia brałam silne leki przeciwdepresyjne, oraz leki uspokajające! To był istny koszmar! Nie potrafiłam samodzielnie wychodzić z domu nawet, ani funkcjonować w prostych czynnościach. Obecnie dodam, że od 11 lat jestem całkowicie zdrowa, wolna od tych dolegliwości, a to co piszę jest prawdą! Tak więc żyłam jak w zaklętym kole, szukając porad, pomocy! Non stop towarzyszyły mi myśli samobójcze, a nawet mam za sobą jedną próbę samobójczą. Więc życie było ciężarem, gdy w 2012 roku 22.09 dokładnie tego dnia po raz pierwszy w życiu zawołałam w swoim zaciszu domowym do Jezusa Chrystusa! Może czytając to teraz myślisz, że to jakiś żart? Nie! Jestem chodzącym dowodem na to, że Bóg istnieje i dzisiaj ratuje ludzi z chorób, ze zniewoleń i daje swoje wieczne życie! Bóg jest dobry, i On naprawdę uzdrowił mnie natychmiast! Wyrzuciłam leki, i uwierzyłam Mu, zaczęłam przebywać z Nim, modlić się, czytać Biblię i zrezygnowałam z kłamstwa w jakim żyłam! Gdy Bóg przyszedł do mojego życia, zostałam przekonana, że jestem grzesznikiem i potrzebuję Zbawiciela, ponieważ zmierzam do piekła. Tak! To nie bajka, więc uwierzyłam Jezusowi, On odpuścił mi winy, grzechy i uzdrowił całą moją duszę i ciało, a ducha ożywił. Rozumiem doskonale przez co przechodzą ludzie z fobiami, nerwicami, depresjami, zaburzeniami psychicznymi, lecz wszystko to zostało pokonane na krzyżu przez Pana Jezusa, gdy Ten zwyciężył Szatana, śmierć i wszelką chorobę i niemoc! Chcę Ci dzisiaj powiedzieć, że wolność jest w Chrystusie, On jest Bogiem i On uwalnia, uzdrawia a przede wszystkie pragnie byś miał życie wieczne! Nie musisz udawać się do żadnego kościoła, możesz tam, gdzie jesteś zawołać do Jezusa, szczerze, prosto i poprosić, by przyszedł do twojego serca, do życia. Zrobił to dla mnie, zrobi to samo dla ciebie, On jest dobry i pragnie wyrywać ludzi z ciemności i bólu! Dał obietnicę, że nikogo nie odrzuci, ktokolwiek do Niego przyjdzie, tak więc przyjdź, zawołaj, Słowo mówi, że kto będzie wzywać Imienia Pana Jezusa, będzie zbawiony, uratowany od wiecznej śmierci, od choroby, od demonów, zniewoleń i męki! Poznaj już dzisiaj wspaniałego Zbawiciela pozwól, by Jego krew zmazała twój grzech, pokutuj i zacznij nowe życie z Bogiem! Pokuta to zmiana myślenia, to nie jakiś religijny akt bicia się batem, lecz to zmiana myślenia, zgodzenie sie z Bogiem i skrucha za życie w ignorancji i odrzuceniu Boga. Bóg jest DOBRY jest kochający i On dzisiaj uwalnia, uzdrawia i czyni cuda! Jego Imię to Jezus, poznaj już dzisiaj Jezusa, Ducha Świętego, Ojca w Niebie i żyj na wieki! Jeśli masz pytania, chętnie pomogę, pisz śmiało. ;)

gornikn
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2023, 14:00

Re: Depresja,nerwica, fobia, panika...

Post autor: gornikn »

Terapia nie jest równą jazdą po drodze szybkiego ruchu. Bardzo mało prawdopodobne, ze będziesz widział postęp z jednej sesji do drugiej. Tak to nie działa. Spróbuj zmniejszyć swoje oczekiwania co do samej terapii, to powoli ci na spokojniej i z mniejszą presją stawiać czoła wyzwaniom.

Wiele osób o wiele łatwiej przełamuje się przy terapii online:
LINK USUNIĘTY

Daję tutaj namiar na taką terapię (jest prowadzona w Warszawie)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nerwica Lękowa - dyskusja ogólna”