Nerwica - jak pokonać / jak żyć?

Pokonaj nerwicę lękową. W tym dziale, dowiesz się wszystkiego na temat nerwicy, a także - porozmawiasz z innymi osobami mającymi problem z tym zaburzeniem. Poznaj nerwicowe historia innych osób.
Meridiana23
Posty: 2
Rejestracja: 12 sie 2021, 14:55

Nerwica - jak pokonać / jak żyć?

Post autor: Meridiana23 »

Hej,
Jestem tu nowa i mam 23 lata. W ostatnim czasie zdiagnozowano u mnie nerwicę lękową oraz początki depresji. Biorę Elicea i Mirtor, doraznie Xanax. Cały czas mam wrażenie guli w gardle oraz tego że cos mnie ściska i zaraz udusi. Dostaje ataków paniki często z banalnego powodu. W ostatnim czasie doszły mi takie dolegliwości jak uczucie bycia pijanym , "pustej" i ciężkiej głowy oraz wieczna panika i zamartwianie się na temat swojego zdrowia. Często jak mnie coś zaboli mam wrażenie że umrę i proszę bliskich o wezwanie karetki. Przeszłam wiele badań z krwi (łącznie z markerami nowotworowymii), usg, rtg i lekarzy różnych specjalności, gdzie nic nie wykazało odchyleń od normy. Ciągle czytam gdzie mogę jeszcze jakie badania zrobić, zastanawiam się czy lekarze nic nie przeoczyli..
Jak się tego pozbyć, jak sobie z tym wszystkim poradzić.. bo przestaje mieć do tego siłe..

Wróć do „Nerwica Lękowa - dyskusja ogólna”