Forum Nerwica Lękowa 2022 - Rozmowy o nerwicy

Pokonaj nerwicę lękową. W tym dziale, dowiesz się wszystkiego na temat nerwicy, a także - porozmawiasz z innymi osobami mającymi problem z tym zaburzeniem. Poznaj nerwicowe historia innych osób.
Krystyna
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2021, 20:06

Re: Forum Nerwica Lękowa 2021 - Rozmowy o nerwicy

Post autor: Krystyna »

Witam wszystkich.Ja choruję prawie 9 lat na nerwicę lękową.Zanim trafiłam do psychiatry miałam robione szereg badań bo miałam skoki ciśnienia i kolatania serca.Od stóp do głów zostałam przebadana i wszystko dobrze.Doprowadzilam się do takiego stanu że sIedzialam w fotelu ubrana ,niespAlam trzy doby bo żeby zdążyć do szpitala.Psychiatra postawił mnie szybko na nogi,ale teraz mam pogorszenie zmienił mi leki bo tamte przestały jakby działać i znowu budzę się z koszmarów których nie pamiętam mam skoki ciśnienia kolatania serca duszności drżenie ciała zawroty głowy.Jest to naprawdę uciążliwe i jeszcze nie mam wsparcia w mężu.Nie lubię być sama w domu bo się boję że coś się stanie, że nie zdążę do szpitala czy karetka nie zdąży.Chodze też na psychoterapię ale teraz miałam dwa miesiące przerwy bo dzieci miały covid później dobry sąsiad mi zmarł,ja się zaraziłam covid leżałam w szpitalu,dziecko miało próbę samobójczą i to mnie chyba dobiło

Angela22
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2022, 15:32

Re: Forum Nerwica Lękowa 2021 - Rozmowy o nerwicy

Post autor: Angela22 »

asia27asia pisze:
04 kwie 2021, 17:51
Hej. Jest ktoś tutaj na forum?
Chętnie bym porozmawiała z osobą z tym samym problemem. Pozdrawiam.
Hej jesteś tu jeszcze ?

Gro79
Posty: 2
Rejestracja: 03 lut 2022, 16:11

Re: Forum Nerwica Lękowa 2021 - Rozmowy o nerwicy

Post autor: Gro79 »

Hej jest tu ktos

Zzz
Posty: 24
Rejestracja: 01 kwie 2022, 19:32

Re: Forum Nerwica Lękowa 2021 - Rozmowy o nerwicy

Post autor: Zzz »

I jak się czujesz? Czy są jakieś zmiany na plus?

Od siebie polecam jeszcze zainteresować się terapia za pomocą medycznej marihuany, która w Polsce jest już legalna. Jak również wiele badań naukowych pokazuje, ze ma naprawdę dobre zastosowanie w psychiatrii. Leczeniu zaburzeń depresyjnych czy nerwic.

https://centrum-mk.pl/rodzaje-konopi-ga ... kompendium

Na stronie jest kompendium na temat ich gatunków.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2022, 5:49 przez Zzz, łącznie zmieniany 1 raz.

Bunia
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2022, 15:34

Re: Forum Nerwica Lękowa 2021 - Rozmowy o nerwicy

Post autor: Bunia »

Jestem nowa. Leczę się od 3 lat. Biorę depralin 2x i egzyste 2x. Chodzę na terapię od ponad pół roku.Obecnie jestem w trakcie kilkudniowego ataku. Masakra. Ból klatki, serce,dławienie,drętwienie ,wymioty. W takich chwilach mam dość życia i nie chce mi się walczyć. Nie chcę brać afobamu,bo wiem,że to nic nie da . Zyje jak roślina. Są dni,że jest cudownie,a są dni,tak jak dziś ,że...mam dosyć.
Rozpoczęło się od problemów finansowych,alkohol na pocieszenie. Potem rozpoczęły się leki lekkie jak nie piłam.kiedy się ocknęłam,że za daleko zaszło bez alkoholu lęki niesamowite. Zaczelam.brac leki od 2 lat średnio pomagają lub pomagaja,a ja nie czuje. Chodzę na terapię. Raz lepiej raz gorzej. Jak mnie dopadają lęki to trzymają mnie ok 3dni. Potem jest super i tak w kółko. Boje się różnych rzeczy. Bycia samemu w domu, przestrzeni, gór...wszystkiego,co mi przypomina ataki paniki. Staram się nie brać afobamu,bo po tym jeszcze gorzej się czuję.
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2022, 16:17 przez Bunia, łącznie zmieniany 2 razy.

Bunia
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2022, 15:34

Re: Forum Nerwica Lękowa 2021 - Rozmowy o nerwicy

Post autor: Bunia »

Jak sobie radzicie z objawami fizycznymi i gonitwa myśli? Czasami mam wrażenie,że jestem sama z takimi objawami.

Ewa
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2022, 14:58

Re: Forum Nerwica Lękowa 2021 - Rozmowy o nerwicy

Post autor: Ewa »

Nie jesteś sama

Paula
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2022, 21:24

Re: Forum Nerwica Lękowa 2022 - Rozmowy o nerwicy

Post autor: Paula »

Hej jest tu ktoś? 😊

Paula
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2022, 21:24

Re: Forum Nerwica Lękowa 2021 - Rozmowy o nerwicy

Post autor: Paula »

Hej , chętnie porozmawiam 😊

Awatar użytkownika
K@MIL
Administrator
Posty: 165
Rejestracja: 29 maja 2020, 22:22
Lokalizacja: Kluczbork
Kontakt:

Re: Forum Nerwica Lękowa 2022 - Rozmowy o nerwicy

Post autor: K@MIL »

Jak tam wyglądają obecnie Wasze nerwice?
Nerwica Lękowa / https://nerwicalekowa.pl /Nerwica nie wraca. To my wracamy do niej!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nerwica Lękowa - dyskusja ogólna”