Forum Nerwica Lękowa 2021 - Rozmowy o nerwicy

Pokonaj nerwicę lękową. W tym dziale, dowiesz się wszystkiego na temat nerwicy, a także - porozmawiasz z innymi osobami mającymi problem z tym zaburzeniem. Poznaj nerwicowe historia innych osób.
Krystyna

Re: Forum Nerwica Lękowa 2021 - Rozmowy o nerwicy

Post autor: Krystyna »

Witam wszystkich.Ja choruję prawie 9 lat na nerwicę lękową.Zanim trafiłam do psychiatry miałam robione szereg badań bo miałam skoki ciśnienia i kolatania serca.Od stóp do głów zostałam przebadana i wszystko dobrze.Doprowadzilam się do takiego stanu że sIedzialam w fotelu ubrana ,niespAlam trzy doby bo żeby zdążyć do szpitala.Psychiatra postawił mnie szybko na nogi,ale teraz mam pogorszenie zmienił mi leki bo tamte przestały jakby działać i znowu budzę się z koszmarów których nie pamiętam mam skoki ciśnienia kolatania serca duszności drżenie ciała zawroty głowy.Jest to naprawdę uciążliwe i jeszcze nie mam wsparcia w mężu.Nie lubię być sama w domu bo się boję że coś się stanie, że nie zdążę do szpitala czy karetka nie zdąży.Chodze też na psychoterapię ale teraz miałam dwa miesiące przerwy bo dzieci miały covid później dobry sąsiad mi zmarł,ja się zaraziłam covid leżałam w szpitalu,dziecko miało próbę samobójczą i to mnie chyba dobiło

Angela22

Re: Forum Nerwica Lękowa 2021 - Rozmowy o nerwicy

Post autor: Angela22 »

asia27asia pisze:
04 kwie 2021, 17:51
Hej. Jest ktoś tutaj na forum?
Chętnie bym porozmawiała z osobą z tym samym problemem. Pozdrawiam.
Hej jesteś tu jeszcze ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nerwica Lękowa - dyskusja ogólna”