nerwica atakuje

Witaj na naszym forum. Zacznij od tego miejsca, przedstaw się, anpisz skąd jesteś i jak wygląda twoja nerwica - jak długo trwa i co ci w niej najbardziej doskwiera.
blaszka7890
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2023, 9:42

nerwica atakuje

Post autor: blaszka7890 »

Moja przygoda z nerwicą lękową zaczęła się tóż przed skonczeniem 19 lat. Obecnie mam 24 lata walcze z tym już dość długo początki były ciężkie ale na pewno nie tak jak teraz . Zdarzało się że traciłam kontakt z rzeczywistością słaba byłam bardzo wrażenie omdlenia , nerwy na żołądku , niepokój , dusznośći mrowienie rąk , ciężkie nogi zero czucia palców zatykanie uszu , drętwienie języka itp. Dużo informacji zebrałam na stronach internetowych . Wtedy mój lekarz rodzinny skierowal mnie o szpitala na zrobienie wszystkich podstawowych badan po czym wlasnie zdecydowałam się na zebraniu informacji w mediach społecznościowych i zdecydowalam sie pojsc prywatnie do psychiatry przepisano mi Spamilan jeden jedyny lek ktory mi pomagał ktory bralam 2 lata bez zadnych dolegliwosci zadnego zlego samopoczucia zyłam jak zawsze bylam ogromnie szczesliwa nastepnie byl Sulpiryd razem z Chlorprothixen Zentiva to lek neuroleptyczny wtedy juz byłam otumiona lekami okropnie senna przytyłam sporo nie raz nic mi sie nie chcialo co bylo czeste bardzo. Pewnego momentu ciezko było Pani doktor dopasowac mi leki i stwierdzila ze musze zmienic lekarza kiedy zmieniłam lekarza widze ze po sporym czasie współpracy i postawieniu mnie na nogi nie ma żadnych zmian to już trwa od maja tamtego roku staram sie do ludzi wychodzić ale kiedy sie tak źle czuje nie potrafie objawy są nie do zniesienia zauważyłam ze bardzo siadło mi na wzrok momentami na słuch na koncentracje i trace swiadomosc momentami co robie jest to nie do zniesienia zbyt dlugo to trwa . Obecny lekarz którego zmieniłam gdzieś pod koniec miesiąca Maja juz sam mial problem aby cos mi wypisac. Juz byly leki Paroxinor 20 mg , Ketrel 25 mg ,Sympramol 50 mg, ponownie wrócić mialam do leku Sulpiryd 50 dawka następnie Egzysta, 75mg , Cloranxen 5mg (tutaj częściowo łagodził objawy ze skutkami ubocznymi) , Mozarin 10 mg (najgorszy lek jaki znioslam) , oraz Setaloft zle znosilam go bardzo , obecnie Tianesal co powoduje u mnie rozne objawy najprawdopodobniej jako skutki uboczne miesiąc czasu go przyjmuje a od początku mam takze lek Propranolol ktory nie byl zmieniany od maja i niestety tu tez nie za dobrze to wyglada co jakiś czas oslabiona jestem wzrok wciaz pogorszony senna otumiona się czuje jak sie denerwuje stresuje duszności mam , problem z oddychaniem ,mrowienie rąk , piecznie języka , mdłości , rozdrażnienie , kiedy mam wiekszy wysilek zaczyają sie dusznosci , krcenie w glowie , ucisk w klatce piersiowej , ból brzucha , ból głowy wiecie jak wygląda na pewno nerwica jest to koszmar ale juz nauczylam sie z tym jakos zyc teraz tylko sie nauczyc radzic sobie z tym tylko:) trzeba walczyć jednak czy moge liczyc w tym przypadku na podobne zdarzenia u kogos czy porady co moglabym zrobic ? Niestety potrzebuje jak najszybciej isc do pracy a przez swoja sytuacje nie moge z lekim ktory przyjmuje juz sama nie wiem czy to minie i czy sie polepszy czy nie . Taka rozmowa na forum dużo mi tez by pomogla chocby pokierowac mnie bo tez nie posiadam tu zadnych przyjaciol znajomych ani wsparcia ze strony rodziny nikt nie rozumie co to znaczy nerwica a dobrze byłoby tu porozmawiać z kimś . I dodam że jest to mój pierwszy post na takim forum. :( :cry: :?: :?:

Wróć do „Przedstaw się. Opisz swoją nerwicę!”