Moja nieröwna walka z nerwicä

Witaj na naszym forum. Zacznij od tego miejsca, przedstaw się, anpisz skąd jesteś i jak wygląda twoja nerwica - jak długo trwa i co ci w niej najbardziej doskwiera.
Eva
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2022, 21:57

Moja nieröwna walka z nerwicä

Post autor: Eva »

Całe życie byłam tzw nerwusem, z czasem to się pogłēbiało, wiadomo stres w pracy, wrodzone czarnowidztwo, aż dopadło mnie tak, że nie mogłam sobie już poradzić, serce waliło jak młot, ciśnienie powyżej 200, kardiolog twierdził, że to typowe nadciśnienie, zmieniał leki i zero efektu, w końcu sama stwierdziłam, że po tabletkach na uspokojenie ciśnienie spada, poszłam do psychiatry, który stwierdził, że to stany lękowe i zaproponował antydepresanty , ja uparcie twierdziłam, że nie mam żadnych stanów lękowych i potrzebuję leki na uspokojenie, ale nie chciał mi zapisać i przekonał mnie do antydepresantów za co jestem jemu wdzięczna bo dosłownie uratował mi życie, ciśnienie spadło, jestem spokojniejsza, chociaż wiem że powinnam brać silniejszą dawkę leku, ale jakoś mam opory , myślę, że nigdy się całkowicie nie włączę, ale antydepresanty naprawdę pomagają, aha jeszcze radzę wychodzić jak najwięcej z domu, do ludzi, spacery rower, pływanie, to też pomaga. Tak wygląda mniej więcej moja walka z nerwicą. Pozdrawiam wszystkich zmagających się z tą straszną chorobą

Wróć do „Przedstaw się. Opisz swoją nerwicę!”