Angelika

Witaj na naszym forum. Zacznij od tego miejsca, przedstaw się, anpisz skąd jesteś i jak wygląda twoja nerwica - jak długo trwa i co ci w niej najbardziej doskwiera.
Angela22
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2022, 15:32

Angelika

Post autor: Angela22 »

Cześć wszystkim. Jestem tu nowa. Jestem z Dąbrowy Górniczej, mam 22 lata. Moja historia jest na prawdę dość długa i pogmatwana. Od roku dokuczają mi mam nadzieje bóle somatyczne. Na początku był to ból głowy, był on codziennie pojawiał się nagle. Gdy przestała bolec mnie głowa pojawił się ból w okolicy klatki piersiowej. Był to piekący ból który przeszkadzał mi w codziennym funkcjonowaniu od razu przychodziły myśli ze to zawał i że coś może mi się stać i że mogę umrzeć, przecież młodzi ludzie tez umierają. Zgłosiłam się do lekarza kardiologa po czym nic złego z sercem u mnie się nie działo i już wtedy kardiolog powiedział mi ze może to być ba tle nerwowym. Minęło na chwile. W tym momencie minął ból klatki piersiowej ale występuje u mnie ból głowy nagły i silny, ból brzucha silny po prawej stronie, problemy z wypróżnianiem czyli raz biegunka a za chwile zaparcia. Zawroty głowy dość silne, świąd skory momentami. Wszystko to dzieje się na przemian ze sobą jak jedno przestaje drugie zaczyna. Jestem tu bo nie potrafię sobie już poradzić ze sobą. Mimo młodego wieku mam bardzo duży bagaż doświadczeń. Gdybyście tylko. Chcieli poznać moja historie wystarczy napisać bo jest tego sporo i nie chciałbym was zanudzać. Chciałbym żeby ktoś mi po prostu wytłumaczył, doradził co zrobić czy robić badania czy leczyć się na nerwice bo już sama nie wiem co się ze mną dzieje.

Sandra
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2022, 19:28

Re: Angelika

Post autor: Sandra »

Witaj :) jestem z Sosnowca, czy masz jakieś metody na radzenie sobie z nerwicą?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przedstaw się. Opisz swoją nerwicę!”