Nerwica depresja??

Witaj na naszym forum. Zacznij od tego miejsca, przedstaw się, anpisz skąd jesteś i jak wygląda twoja nerwica - jak długo trwa i co ci w niej najbardziej doskwiera.
mateusz920119@wp.pl
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2021, 10:53

Nerwica depresja??

Post autor: mateusz920119@wp.pl »

Witam. Nazywam się Mateusz mam 30 lat
Od miesiąca mam dziwne objawy tzn ucisk w klatce piersiowej ból a bardziej jakoś scisk serca napadowo wtedy robi się słabo czuje się jakbym był obok siebie problemy z widzeniem bóle głowy często robi się zimno odczuwam wielkie zmęczenie nawet gdy spie cała noc pokieki są tak ciężkie momentami ze aż chce się zamknąć oczy. Dodatkowo brak siły i ochoty na cokolwiek najlepiej leżec w lozku tylko wtedy czuje się trochę lepiej
Ataki pojawialy się przez 1wsze dwa tygodnie sorasyc, nie trwały raz dłużej raz krócej w tym czasie byłem kilka razy u lekarza który wykonał podstawowe badania ekg ciśnienie krew (wszystko ok) v powiedział zs za dużo stresu i zeby rzucić palenie (zrobiłem to) dodam ze nie pije dłuższy czas alkoholu wcześniej piłem codziennie kilka piw.
W ostatnim tygodniu ataki nasiliły się na tyle zw od rana do wieczora czułem lomotanie serca słabość i zawroty głowy, udałem się znowu do lekarza który stowerdzil ze stan się pogorszył i przepisał mi lek Escitolopram który biorę dopiero 3 dni. Wiekosx tego czasu leżę w lozku bo nie mam na nic ochoty ani siły czasem czuje się lepiej jakbym był Ju zdrowy a czasem fatalnie najbardziej dokucza ten scisk w klatce jakbym miał coś z sercem.
Czy ktoś miał ma podobnie chętnie wysłucham odpowiedzi pozdrawiam
Mati

stars
Posty: 15
Rejestracja: 17 paź 2022, 8:09

Re: Nerwica depresja??

Post autor: stars »

A zawsze tak miałaś czy to jakaś zmiana dla Ciebie? Bo może powinnaś wykonać jakieś badania, poszerzyć trochę diagnostykę. Ja tak zaczęłam mieć, odkąd zaczęły mi się problemy z tarczycą. Nie miałam siły na nic, mogłam siedzieć i wgapiać się w martwy punkt. Jak doszła IO, to już w ogóle niechęć do robienia czegokolwiek, a jednocześnie chodzenie spać późno, potem niewyspanie itp.

Polecam ewentualnie herbaty ziołowe:
https://loremvit.pl/ziola-na-koncentracje/

Mi pomógł Loremvit. Idealnie nadaje się na takie jesienne i zimowe wieczory kiedy to faktycznie można tracić energię.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przedstaw się. Opisz swoją nerwicę!”