Nazywam się Roberta - z nerwicą walka trwa 10 lat

Witaj na naszym forum. Zacznij od tego miejsca, przedstaw się, anpisz skąd jesteś i jak wygląda twoja nerwica - jak długo trwa i co ci w niej najbardziej doskwiera.
Roberta
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2020, 5:43

Nazywam się Roberta - z nerwicą walka trwa 10 lat

Post autor: Roberta »

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum. Nazywam się Roberta i pochodze z Ukrainy. W Polsce mieszkam od 2 lat i nie tęsknię za swoim krajem ponieważ nie działo się w ostatnich latach tam zbyt dobrze. Moja nerwica zaczęła się około 5 lat temu, a objawia się silnymi lękami, które uniemożliwiają mi normalne funkcjonowanie. Dokładniej rzecz biorąc, boję się chodzi na spotkania ze znajomymi bo mam poczucie inności, niezrozumienia, odtrącenia, a do tego towarzyszy mi zawsze migrenowy ból głowy i brzucha, często rozwolnienie a więc i coś z żołądkiem. Najgorsze są lęki, bo one powodują we mnie uczucie smażenia od wewnątrz... nie brałam leków nigdy na nerwicę bo tak na prawdę nie wiem czy są mi potrzebne, ale chciałabym się tego pozbyć. Chętnie poznam wasze histrorie... co sądzicie o mojej?

Awatar użytkownika
K@MIL
Administrator
Posty: 165
Rejestracja: 29 maja 2020, 22:22
Lokalizacja: Kluczbork
Kontakt:

Re: Nazywam się Roberta - z nerwicą walka trwa 10 lat

Post autor: K@MIL »

Hej Roberta, miło Cię widzieć na naszym forum,
a napisz proszę - co może być przyczyną niskiej samooceny, która niewątpliwie jest tutaj przyczyną pewnych zaburzeń
Nerwica Lękowa / https://nerwicalekowa.pl /Nerwica nie wraca. To my wracamy do niej!

Nerwuska
Posty: 12
Rejestracja: 15 lis 2020, 7:50

Re: Nazywam się Roberta - z nerwicą walka trwa 10 lat

Post autor: Nerwuska »

Witaj Roberta. Nie jesteś sama ze swoją chorobą. Tak naprawdę to nikt bardziej nie zrozumie drugiego chorego, niż ten, co sam cierpi na podobne schorzenie. Tak jest w każdej chorobie. Mój post jest bardzo długi, ale w wielkim skrócie opisuje moją historię. Chciałabym zawrzeć tak wiele, ale wiem, że ludziom szybko znudziłoby się czytanie. Wiem jak się czujesz, co przeżywasz. Ja przez ponad 20 lat walki z nerwica, miałam tysiące emocji, reakcji, odczuć, myśli i myślałam, że w końcu nerwica ze mną wygra. Nawet przez parę lat udało mi się normalnie funkcjonować. To co się ze mną dzieje teraz, przerasta mnie do granic. Próbuję sobie przypomnieć czy tak samo czułam się wcześniej (kilka, kilkanaście lat temu) i oczywiście znajduję różnice wskazujące, że na pewno teraz cierpię na poważną chorobę. Jak znajdziesz chwilkę, napisz co u Ciebie. Dużo zdrowia życzę.

dewit
Posty: 2
Rejestracja: 15 lis 2021, 13:51

Re: Nazywam się Roberta - z nerwicą walka trwa 10 lat

Post autor: dewit »

Jutro muszę iść do pracy a od wczoraj leżę w łóżku i się trzęsę, leki biorę 3 tyg. od wczoraj mimo lekow pogorszenie w nocy atak paniki tego nie da się opisać lekarz za 4 dni brak mi już sił że już 10 dni było dobrze i znowu to samo

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przedstaw się. Opisz swoją nerwicę!”