Paraliż senny

Porozmawiajmy na dowolne tematy. Odnajdźmy wiele wspólnych tematów do rozmów.
Zzz
Posty: 24
Rejestracja: 01 kwie 2022, 19:32

Paraliż senny

Post autor: Zzz »

Witam. Mam do Was pytanie. Miewa ktoś z Was paraliż senny? Byłam u lekarza rodzinnego kazał się mniej stresować (latwo się mowi) i lepiej wysypiać. Powiedział, że to może być spowodowane migrenami jak i pierwszymi objawami padaczki. U swojego lekarza neurologa mam wizyte dopiero 18stego sierpnia. Może Wy macie jakieś doświadczenia.

stars
Posty: 15
Rejestracja: 17 paź 2022, 8:09

Re: Paraliż senny

Post autor: stars »

Paraliż senny zdarzał mi się owszem, niekiedy było to związane z dużym stresem, zmęczeniem, a niekiedy po prostu się pojawiał bez jakiejś szczególnej przyczyny. Natomiast w zeszłym roku doświadczałam tego zjawiska prawie każdej nocy, myślałam,że zwariuję, również łączyłam to gorszym okresem mojej migreny i pośrednio tak było. Jeśli zażywasz leki przeanalizuj dokładnie ulotki, jeśli tam nic nie znajdziesz, powiedz o swoich objawach lekarzowi. U mnie winowajcą okazała się przede wszystkim amitryptylina, ale wenflaksyna także nie była obojętna dla mnie. Znam też osoby, które podobne historie miały po topiramacie.
Od kiedy piję zioła Loremvit: https://loremvit.pl/produkt/lekka-glowa/ Nie doświadczam już takich problemów. Zmniejszyły u mnie odczuwanie stresu, czuję się o wiele lepiej. No i co najwazniejsze nie mam już paraliżów sennych.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy o wszystkim”