Wsparcie

Pokonaj nerwicę lękową. W tym dziale, dowiesz się wszystkiego na temat nerwicy, a także - porozmawiasz z innymi osobami mającymi problem z tym zaburzeniem. Poznaj nerwicowe historia innych osób.
Andzka1991

Wsparcie

Post autor: Andzka1991 »

Szukam kogoś kto choruje na nerwicą lekowa. Ja zmagam się z nią od dwóch lat. Od 5 miesięcy nie biorę lekow, które przyjmowałam 1,5roku. Mam dużo objawów somatycznych:bóle i zawroty głowy, złe samopoczucie, spięte mięśnie.... Przechodzę teraz kryzys i potrzebuje dodatkowego wsparcia oprócz psychologa.

Paweł

Re: Wsparcie

Post autor: Paweł »

Hej!
A co jest przyczyną tego że tak bardzo Ci źle?
Sytuacja materialna? Pandemia? Utrata pracy? Problemy w związku?
Jak oceniasz przyczynę Twojego stanu ?
Bo to że odtsawiłaś leki to akurat dobrze.
Musisz tylko wiedzieć, że one ciebie tłumiły, a teraz znowu jesteś taka jak przed ich braniem.
MUSISZ pozwolić sobie na to co się w tobie dzieje a nie wewnętrznie się spinać, bo to właśnie powoduje wszystkie psychosomatyczne dolegliwości.

JEŻELI PRZEZ KILKA TYGODNI BĘDZIESZ NA PRAWDĘ MIEĆ GDZIEŚ TO ŻE DZIŚ MASZ ZAWAŁ A JUTRO UDAR, POJUTRZE RAKA... to zobaczysz ... Mózg zacznie się przestawiać, somaty zaczną się pojawiać rzadziej... aż za kilka do kilkunastu miesięcy powiesz POKONAŁAN NERWICĘ!!!!!!!

Ale to dłuuugi proces... dla wytrwałych, ale nie tylko.. bo to trzeba ZAAKCEPTOWAĆ. Ale nei pwoiedzieć sobie tylko AKCEPTUJĘ. ALE POCZUĆ TO! I to są emocje które muszą towarzyszyć temu przekonanniu, że MAM TĘ NERWICE W DU*** jak P*S :)

Pisz jak coś!

Andzka1991

Re: Wsparcie

Post autor: Andzka1991 »

Hej. Nerwice miałam od dziecka tylko o tym nie wiedziałam. Piłam dużo alkoholu paliłam papierosy obecnie nie palę 3 lata a nie pije 2 od kiedy to się zaczęło jestem od zawsze nerwowa i trudna do ogarnięcia do tej pory radziłam sobie ale od kilku dni źle się czuje chyba przeziębienie i to nakręciło nerwice i miałam już trzy silne ataki nerwicy chodzenia terapię i wiem jak to wszystko działa ale po mimo to daje się wkręcić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nerwica Lękowa - dyskusja ogólna”