Jak czesto uprawiacie seks? Lubicie to?

SEX nie jest tematem tabu. Definicje, wiedza, artykuły, potrzeby seksualne, zaburzenia związane z seksualnością.
Ola
Posty: 2
Rejestracja: 09 lip 2020, 12:18
Lokalizacja: Rzeszów

Jak czesto uprawiacie seks? Lubicie to?

Post autor: Ola »

Cześć. Nie ma tematu tabu jeżeli chodzi o SEX. No to porozmawiajmy o nim.
Jak często uprawiacie sex? Lubicie to robić? Zapraszam do śmiałej dyskusji na ten temat. :lol:
Mój ból jest większy niż twój.

Awatar użytkownika
K@MIL
Administrator
Posty: 165
Rejestracja: 29 maja 2020, 22:22
Lokalizacja: Kluczbork
Kontakt:

Re: Jak czesto uprawiacie seks? Lubicie to?

Post autor: K@MIL »

Ola bardzo odważnie ! Ale cóż... do takich jak Ty swiat należy.
Zapraszamy do dyskusji ;)
Nerwica Lękowa / https://nerwicalekowa.pl /Nerwica nie wraca. To my wracamy do niej!

Krzysiek
Posty: 11
Rejestracja: 14 lip 2020, 11:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak czesto uprawiacie seks? Lubicie to?

Post autor: Krzysiek »

Ile się da hehe :)
A tak serio to co najmniej 3-4 razy w ciągu każdego tygodnia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nerwicowiec na całego.

Zzz
Posty: 24
Rejestracja: 01 kwie 2022, 19:32

Re: Jak czesto uprawiacie seks? Lubicie to?

Post autor: Zzz »

Ja niestety mam wieczny problem z dojściem ;(

Zzz
Posty: 24
Rejestracja: 01 kwie 2022, 19:32

Re: Jak czesto uprawiacie seks? Lubicie to?

Post autor: Zzz »

Miałaś tak w poprzednich związkach? W sensie czy wcześniej miałaś problem z osiągnięciem orgazmu? Musisz sobie kochana uświadomić, ze szczęśliwe życie intymne oraz udany seks nie zależy od tego czy dostaniesz orgazmu czy nie. Jasne,ze jest to taki fajny bonus do seksu jednak nie masz przymusu, że koniecznie musisz ten orgazm mieć. Sama czasmi mam, czasmi nie i jest to normalne. Poza tym kilka rzeczy na pewno pomaga. Warto jest kupić sobie zabawki erotyczne, wibrator. Można ewentualnie kupić sobie żel intymny, który zwiększa odczucia. NIe pisze tutaj o standardowych zelach intymnych ale o tych, zwiększających wrażliwość. Taki jest na przykład libi gel.

Zzz
Posty: 24
Rejestracja: 01 kwie 2022, 19:32

Re: Jak czesto uprawiacie seks? Lubicie to?

Post autor: Zzz »

To jest coś takiego ale durex intense nie polecam. Libi gel moim zdaniem jest znacznie lepszy bo o ile durex intense daje równeiż ciekawe odczucia to libi gel to normalnie kosmos. Wystarczy kropelka wielkości nasiona grochu abyś odczuwała o wiele wiele więcej i dam sobie rekę uciąć że jakby autorka spróbowałą to wreszcie miałaby orgasm. No i w przypadku durex intense jest jeszcze jeden minus. Buteleczka jest niewielka i szybko sie konczy.A libi gel jest o wiele wiekszy. A i warto jest byc otwartym. Uwierz kochana,że jak wyjmiesz wibrator to on nie potraktuje tego jak coś złego ale będzie wręcz uszczęśliwionyze ma taką otwartą partnerkę, która jest skora do eksperymentów.Faceci to bardzo lubią!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Seksuologia”